روش کاسبی به سبک دانیال میرشکاری2019

در این مقاله شما 

روش کاسبی و 

داستان کاسب موفق و چند نکته فوت و فن مغازه داری او از ترفندهای بازاریابی حضوری خواهید آموخت که بسیار نکاتی ناب برای افزایش درآمد می باشد که برای تمام افراد و تمام کاسب ها مناسب خواهد بود.

داستان  مغازه دارو کسب درآمد از نکته آدم  ثروتمند:

یکی از روزهای خدا داشتم کاسبی میکردم و با بعضی از دوستان مغازه دار دیگرم گپ و گفتگو میزدیم و یکی از دوستان مغازه دارم گوشی تلفنش زنگ خورد و پشت تلفن یکی از مشتریانش بود و از آن درخواستی داشت که برایش یک سیستم صوتی تهیه کند تا در اسرع وقت خدمت این دوستمان برسد و این سیستم را از ایشان خرید کند.

دوستم کارش لوازم خانگی بود اما سیستم صوت نداشت برای فروش و در نتیجه از من درخواست کرد اگر سراغ داشتم بهش اطلاع بدهم  و من  هم خودم یک سیستم صوت برای  تمرین کردن داشتم و بهش گفتم اشکال ندارد براش بگویید بیاید من سیستم صوتیم که دارم رو میفروشم و گذشت روز بعد شد ایشان آمدند.

من در مغازه نشسته بودم دیدم یک شخص خوش اخلاق  و شاداب وارد مغازه دوستم شد و دوستم من را صدا زد و گفت ایشان بود که دیروز با من تماس گرفت و گفت سیستم صوت نیاز دارد اگر وقت داری الان برو بهش سیستم رو نشان بده و من هم دریغ نکردم و درب مغازه را بستم و رفتم که به ایشان سیستم را نشان دهم ولی داستان از اینجا شروع شد که:

این  دوست خوش اخلاق و شاداب ما به من گفت بیا سوار ماشینم شوید تا برویم منزلتان ، از مغازه تا منزل ما هم حدود ۵۰۰ متر بیشتر نبود و اما از رفتن با ماشین ایشان اجتناب کردم فقط به خاطره نداشتن ظاهری مناسب از سوار شدن ماشین ایشان که پرادو بود خودداری کردم ویک احساس دردی توی دلم کردم.

و آنجا بود که هم من حس بدی بهم دست داد و آن دوست عزیز هم این مورد را حس کرد خلاصه مطلب با پای پیاده به منزل رفتیم و ایشان سیستم صوت را پسندیدند و قرار شد که خرید کند خیلی دوست داشتم از زندگی ایشان سر در بیاورم که چگونه موفق شده نه تنها فقط برای ایشان بلکه هر شخص موفقی را که می دیدم از او سوال می پرسیدم که چه جور شده است به این سرمایه و ثروت رسیده است و من همین جور که با ایشان داشتم صحبت میکردم از او یک درخواست کردم و گفتم شما حاضر هستید به من مشاوره  بدهید که من هم بتوانم موفق شوم.

این دوست عزیزمون هم قبول کرد  ولی زمان کافی برای اینکه در اختیار من بگذارد نداشت قرار شد که در شبکه‌های اجتماعی باهم در ارتباط باشیم دقیقا در هفته آینده با ایشان ارتباط برقرار کردم و گفتم لطف میکنید به من مشاوره دهید اولین نکته ای که به من گوشزد کردن و گفتند: اولین اصل موفقیت برای تو ظاهرت هست ،برای اینکه شخص مغازه دار باید شیک پوش بودن را در اولویت قرار دهد.

و من این نکته را گرفتم و خدا را شاکرم که تا الان خیلی خیلی این نکته به کارم آمده است و از بر این نکته نون بسیار خوردم”

برای خواندن ادامه مقاله

اینجا کلیک کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها